Спартак победи Лато (Алеково) в Свищов за Купата. Чака Левски в следващия кръг

04.09.2019 / 17:49 1

Редактор: Александър Тодоров

e-mail: alexander_todorov_petel.bg@abv.bg

Отборът на Спартак се класира за първия кръг на турнира за Купата на България. Това стана преди минути, когато варненци победиха четвъртодивизионния Лато (Алеково) с 1:0. Двубоят се игра в Свищов.

Единственият гол падна в 86-ата мин., а негов автор бе Румен Николов. Преди това бе отменено и още едно попадение за гостите поради засада. Варненци изпуснаха много положения за гол, но в крайна сметка стигнаха до успеха.

Така спартаклии ще приемат в първия кръг срещу Левски, като победителят се определя в един мач. Той ще се играе на 24 или 25 септември.

Стартовият състав на Спартак: Иван Иванов, Иво Иванов (86 Георги Радев), Архан Исуф (75 Валентин Веселинов), Стоян Иванов, Румен Николов, Филип Колев, Васко Боев, Боян Илиев, Александър Йовчев, Стефан Иванов (46 Николай Томов), Иван Пенев