"Спартак" подкрепи Георги Костадинов след тежката загуба

05.03.2025 / 21:56 0

Снимки: Фейсбук, ПФК Спартак, Инстаграм

Ръководството, спортно-техническият щаб и футболистите на "Спартак" подкрепиха Георги Костадинов. "Соколите" изразиха своята съпричастност към футболиста на "Левски" и националния отбор на България и неговото семейство във фейсбук страницата на клуба.

"Скърбим заедно с вас и ви желаем сила, кураж и подкрепа от близките, за да преминете през този труден момент", пишат от варненския клуб.

Припомняме, че семейството на Георги Костадинов преживя тежка загуба. Футболистът и съпругата му - Мис България 2015 Радостина Тодорова са загубили близнаците, които очакваха. Вестта съобщи тя в социалните мрежи с прочувствена публикация. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама