Спартак сгази Локомотив в Русе за 11-ата поредна победа и завърши първи след редовния сезон

26.04.2019 / 17:48 2

Отборът на Спартак спечели срещу Локомотив с 4:0 в мач от XXVI кръг на Трета лига – Североизточна група, който се игра на градския стадион в Русе. Така спартаклии взеха 11-а поредна победа и завършиха първи след редовния сезон.

В 10-ата минута Валентин Веселинов откри, след като шутира плътно, топката се отклони от съперник и влетя в мрежата – 1:0 за Спартак.

Варненци продължиха да играят по-добре и в 28-ата минута Румен Николов удвои резултата. Нападателят посрещна отбитата след корнер топка и с мощен удар я насочи под гредата за 2:0.

В 49-ата минута Беадир Беадиров направи преднината на своите класическа - 3:0 за Спартак.

В 72-рата минута Валентин Веселинов се разписа за втори път с техничен удар и покачи на 4:0.

Съставът на Спартак: Иван Иванов, Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев, Стефан Иванов (52 - Благовест Гачев), Васко Боев, Мирослав Георгиев, Валентин Веселинов, Беадир Беадиров (69 - Илиян Неделчев), Юлиан Загоров (46 - Ивайло Русев), Румен Николов.