Спартак тръгна с равенство в новия сезон на Трета лига

18.08.2018 / 20:07 11

Спартак Варна стартира с равенство новата кампания на Трета лига - Североизточна група. Възпитаниците на Енгибар Енгибаров пропуснаха да си тръгнат с победата при гостуването на Светкавица в Търговище, като срещата завърши 1:1.

Варненци, които бяха подкрепяни от мощна агитка, поведоха в резултата с 1:0 след гол на Илиян Неделчев в 26-ата минута. Той бе изведен добре от Даниел Димитров и не сбърка. Спартаклии контролираха играта, но в 63-ата минута при едно центриране от пряк свободен удар играч на домакините порази варненската мрежа с глава.

Дебют за Спартак записаха Иван Атанасов, Атанас Карачоров, Иван Великов, Стефан Иванов, Николай Петров и Даниел Димитров, които започнаха титуляри.

Съставът (4-2-3-1): Иван Атанасов – Атанас Карачоров (68 Тодор Маринчев), Иван Великов, Александър Йовчев, Стефан Иванов – Николай Петров, Васко Боев – Илиян Неделчев (81 Виктор Георгиев), Валентин Веселинов, Даниел Димитров – Ивайло Русев (56 Десо Дяков)