Спартак завърши сезона с победа в Тервел и вече мисли за Втора лига

24.05.2019 / 18:47 1

Отборът на Спартак завърши сезона в Трета лига – Североизточна група с победа. Варненци спечелиха срещу Септември с 3:1 в мач от последния XXXI кръг в Тервел. Както е известно, спартаклии завършиха първи и от новия сезон се завръщат в професионалния футбол - във Втора лига.

В 16-ата минута Илиян Неделчев откри резултата с нисък удар по земя - 1:0 за варненци. Малко по-късно отново той уцели напречната греда.

В 65-ата минута домакините изравниха, след като техен футболист насочи топката с далечен удар в мрежата - 1:1.

В 75-ата минута Боян Илиев възстанови преднината на своите, след като се разписа майсторски от фаул - 2:1 за Спартак.

В 87-ата минута варненци вкараха трети гол. Ивайло Русев отпарави удар, вратарят изби и Румен Николов отбеляза на празна врата - 3:1.

След успеха победителите бяха аплодирани от над 30 свои фенове. "Браво, соколи.", крещяха доволните привърженици.

Съставът на Спартак: Иван Атанасов, Александър Йовчев (46 - Стефан Иванов), Севдалин Стайков, Боян Илиев, Благовест Гачев, Васко Боев, Тодор Маринчев, Мирослав Георгиев, Илиян Неделчев (57 - Беадир Беадиров), Юлиан Загоров (59 - Ивайло Русев), Румен Николов