Спасиха куче от горящ апартамент в Шумен

08.03.2023 / 23:35 0

снимка: Булфото, архив

Куче бе спасено при пожар в апартамент в Шумен малко преди 10,00 часа тази сутрин.

На сигнала за горящо жилище в блок на ул. „Климен Охридски“ 35 се отзоваха три екипа на пожарната. Огнеборците използваха и авто стълба, за да достигнат до огъня, предава shum.bg.

В момента на възникване на пожара в апартамента не е имало хора. В жилището огнеборците намериха и изнесоха треперещо малко черно куче. Екип на Спешна помощ се погрижи за животното, като медиците му сложиха маска с кислород. След няколко минути животното се оживи. 

Пожарът бе бързо локализиран и изгасен.

Според обитателите на блока, в запалилото се жилище живеели квартиранти.

Сигналът на 112 е подаден от случаен минувач, който видял дим от прозореца,, уточниха от пресцентъра на ОД на МВР.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама