Според Юлия Навална няма смисъл да се преговаря с Путин

14.02.2025 / 21:52 4

кадър: Ютуб

Няма смисъл да се преговаря с Путин, заяви вдовицата на руския опозиционер Алексей Навални - Юлия Навална, която е сред гостите на конференцията в Мюнхен по сигурността, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

"Опитите за преговори с Путин няма да послужат за нищо. Той ще ви излъже и предаде", подчерта Навална.

"Войната, която Путин започна в Украйна ще приключи в момента, в който Путин си тръгне", добави Навална.

Изказването й беше направено една година след смъртта на Навални в руска затворническа наказателна колония.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
1
kris (преди 1 годинa)
Рейтинг: 638654 | Одобрение: 126164
Кроне, глупак ще викаш на баща си де е забременил майка ти в гъза и си се родил оттам ! Както и всички останали фоби между другото !
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
3
5
MrBean (преди 1 годинa)
Рейтинг: 232906 | Одобрение: -2104
Щото крис заработва копейки вече...споко ще има доларами.
3
5
cron1 (преди 1 годинa)
Рейтинг: 163294 | Одобрение: -23791
Не - путкин ще гори там! Какво ти е направила Навална - защо обиждаш жената, която толкова много преживя, глупако?!?
Марио Кроненберг
3
4
kris (преди 1 годинa)
Рейтинг: 638654 | Одобрение: 126164
Жена на безродник, безродничка и собачая бляд.....! Ще гори в АДА !
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама