Сред жертвите в Лондон е журналист с прерязано гърло

04.06.2017 / 11:00 1

Джеф Хю се опитва да придържа раната на врата си с риза, гърдите, корема и краката му са целите в кръв

Кошмарното видео ТУК

The Daily Mail публикува кратко, ужасяващо видео, на което се вижда как полицаи опитват да помогнат на журналиста Джеф Хо, който е с прерязано от терористите гърло.

По-рано приятелите му поместиха негова снимка в Туитър с молба който го е видял, да се свърже с тях. На кадрите се вижда как Хо, залитайки, върви към колата на Бърза помощ с помощта на санитар. Той се опитва да придържа раната на врата си с риза, гърдите, корема и краката му са целите в кръв.  

Шест души бяха убити в центъра на Лондон, включително тримата нападатели, застреляни от полицията, съобщи BBC, позовавайки се на Скотланд Ярд. Въоръжени служители на реда застреляха трима заподозрени мъже само за осем минути.  

Пострадалите са над 20 души, припомня flagman.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама