Станаха ясни съперниците на Черно море във втората осмица. Първият му мач е на "Тича" с...

19.03.2018 / 19:20 1

Отборът на Черно море ще продължи участието си в първенството на Първа лига в група „А” на втората осмица, стана ясно след победата на Славия с 3:1 над Пирин в последния мач от редовния сезон току що в София.

„Моряците” ще изиграят по два мача със Славия, Пирин и Витоша. В група „Б” от втората осмица помежду си по два пъти ще се срещнат Септември, Локомотив, Дунав и Етър.

В първите три срещи от плейофите Черно море е домакин на Пирин на 31 март или 1 април на "Тича", после гостува на Славия и приема Витоша.

Първите два в групите се срещат на кръст на 1/2-финалите в два мача. Победителите след това играят помежду си два пъти и спечелилият излиза в един двубой срещу третия или четвъртия на негов терен в спор за място в Лига Европа.

Класиралите се на трето и четвърто в групите продължават по същата схема битката за оцеляване в елита.