Станимир Стоилов изригна: Създават се интриги с моето име

28.11.2018 / 21:01 0

Най-добрият български специалист в чужбина Станимир Стоилов категорично отрече информациите, свързващи името му със завръщане в Левски. В момента той има договор с националния отбор на Казахстан и е обвързан с местната федерация до 2020 г., съобщава "Гонг".

Първоначално представител на федерацията категорично отрече подобна възможност, който обяви, че няма как да се стигне до подобен ход именно заради контракта. А и освен това никой не се е свързвал с казахите, отново по неговите думи. 

Затова и самият Стоилов категорично отрече информацията, че ще се завърне на "Герена". Той в момента е в Астана, за да уважи празник на клуба, като определи тези слухове за "интриги". Специалистът беше цитиран от "Спортно шоу Гонг" по "Дарик радио". 

"Когато Левски загуби един мач, винаги започва да се спряга моето име и да се създават интриги", сподели кратко, ясно и категорично Мъри Стоилов. Следващите му мачове с Казахстан са през март 2019 г. от квалификациите за Евро 2020. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама