Станимир Стоилов спря първенството на Казахстан

03.09.2018 / 10:30 1

Казахстан спря първенството си по желание на националния селекционер Станимир Стоилов.

Мъри поискал играчите му, които са главно от местни клубове, да бъдат по-свежи преди началото на Лигата на нациите и помолил да се удължи шампионатът с една седмица и всички приели. Това позволило на Стоилов да проведе и по-дълъг лагер преди първия си двубой от новия турнир, след като повечето тимове имат само два или три дни за подготовка, пише Блиц.

Първенството на Казахстан е в решителната си трета фаза, като в нея се определят шампионът и изпадащите отбори. В момента по-интересно е в дъното на таблицата, защото Астана, където бе наставник Стоилов, продължава да води в класирането. В дъното Димитър Димитров-Херо и Иртиш водят неистова битка с Николай Костов и Шахтьор (Караганди) за спасение. Стойчо Младенов и Кайсар са малко пред тях в класирането.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама