Старшата на Черно море оцеля с 9 души и след 8-минутно продължение в Разград! Зимува на трето място в елита!

08.12.2016 / 16:42 3

Юношите старша възраст на Черно море завършиха 0:0 при гостуването на Лудогорец в мач от последния есенен 15-и кръг на елитна група по футбол до 17 години.

Точката е успех за „моряците”, тъй като завършиха с 9 души, а отделно съдията даде 8 минути продължение.

Варненци ще зимуват на трето място с 34 точки, спечелени след 11 победи, 1 равен и 3 загуби, с голова разлика 47:8. Лидер е Септември с 38, а втори – Лудогорец, с 37.

”Тежък и нервен мач. В последните две минути останахме с 9 футболисти, защото с втори жълти картони бяха изгонени Виктор Попов и Александър Цариградски. Първият застана пред топката, за да бави играта, а вторият разкара топката. За капак реферът даде 8 минути продължение, нещо което не бях виждал при деца и юноши. Накрая техният домакин влезе в нашата половина и се сбута с моите, но мелето бе потушето в зародиш”, заяви за Петел наставникът на „моряците” Тодор Марев.

Треньорът изрази задоволство от резултата, тъй като има много кадрови проблеми и излезли на терена без най-добрия си нападател Мартин Минчев и още няколко изпълнители.

„Вратарят Дичевски извади няколко положения. Силно играха също Виктор Попов, Цариградски, Радо Вичев, капитанът Лъчезар Йорданов и всички други. Третото място на полуезона ме задоволява, но ако бяхме в пълен състав в някои мачове, щяхме да се представим още още-добре”, допълни Марев.

Съставът: Иван Дичевски, Виктор Попов, Синан Ахмедов (Алекс Георгиев), Йордан Радев, Александър Цариградски, Георги Топалов, Александър Стефанов, Радослав Вичев, Лъчезар Йорданов, Мартин Дичев, Даниел Димов (Петър Вуцов)

Отвориха къщата, където никой не е живял 30 години: Това, което откриха в нея, наистина ги остави без думи!

ВЛЕЗ И ВИЖ!

Влез сега в най-бързорастящата група в България. Присъедини всички свои приятели във "Фейсбук" -

ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко свободно!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!