Стефан Дончев след 0:4 в Дебелец: Резултатът лъже!

12.09.2019 / 09:34 0

Треньорът на юношите младша възраст на Спартак Стефан Дончев обяви, че резултатът, с който изгубиха от Етър – 0:4, не отговаря на показаното на терена.

Срещата от третия кръг на Елитна група по футбол до 17 години се игра в Дебелец, като след нея спартаклии продължават да са без победа и вкаран гол. Те имат една точка и голово съотношение 0:8.

„Резултатът лъже, тъй като с оглед на показаното не заслужавахме такава тежка загуба. Етър обаче ни надигра, а ние не играхме така, както искам и можем. При 0:0 наш футболист изтърва сам срещу вратаря, после допуснахме вратарски гол, а в края на полувремето удвоиха от дузпа. След почивката направиха 3:0, а в последните секунди реализираха четвърто попадение от втора дузпа. Нашата цел е да не изпаднем и да развиваме качествата на талантите ни.”, заяви за „Петел” Стефан Дончев.

Съставът:  Цветомир Иванов, Алеко Димитров (50 – Даниел Тодоров), Александър Янчев, Алексасндър Йорданов (46 – Давид Денчев), Антонио Петков (46 – Ивайло Атанасов), Велислав Боев, Георги Дичев, Мартин Янакиев, Павел Стоев, Свилен Иванов, Десислав Златков (46 – Пламен Стоилов)

На 14 септември (събота) Спартак приема столичния Национал в двубой от четвъртия кръг от 10,30 часа на Спортпалас.