Стойчо Стойчев: Трябваше от по-рано да се каже конкретна дата, а не в сряда за четвъртък

21.10.2021 / 16:34 1

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: "Нова телевизия"

Политологът Стойчо Стойчев смята, че като цяло здравните мерки са правилни, въпреки че е трябвало да бъдат обявени по-рано и хората да имат време до въвеждането им.

"Това е проблем, който касае всички хора по света. Отдавна се говори за европейски зелен сертификат, просто подготовката за него закъсня. Тези сегашните опашки можеха да бъдат избегнати, както и смъртните случаи да са по-малко, ако не се беше стигнало дотук. Системата е претоварена. Голямата част от смъртните случаи са заради препълнените болници и това, че поради тази причина не е можело да се окаже адекватна помощ. За всеки беше ясно, че есента ще има такъв пик. Можеше много по-рано правителството да каже, че към еди си коя дата ще се въведе зеления сертификат. За да могат някои хора да отидат предварително. Не да се каже в сряда, че четвъртък се въвеждат. Призовавам да изпълняваме указанията на здравните власти", коментира Стойчев в предаването "Пресечна точка" по "Нова телевизия".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
2
Чичкото (преди 4 години)
Рейтинг: 81735 | Одобрение: -4765
На кого му пука Всеки се спасява сам Държавата издава заповеди а кой как ще ги изпълни нея не я интересува Тя вече е мащеха за своя народ
Истината преди всичко

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама