Страшна трагедия: Тийнейджъри се самоубиха групово заради "синия кит"

01.07.2017 / 22:58 4

В социалнните мрежи свидетели съобщават за поредна трагедия, свързана със "синия кит". Трима тийнейджъри са скочили от мост, предава ovesti.ru, цитиран от Блиц.

Известно е, че две момчета и едно момиче са скочили от моста в рамките на няколко минути. Според някои те са паднали във водата, тъй като се чува "шляпане". Мостът е висок 35 метра. Едното момче е било непълнолетно. По предварителни данни, той е ударил лошо гръбначния си стълб и спешно  е бил откаран в болница.  Масовото мнение в социалните мрежи е, че тези самоубийства са продължение на зловещата игра "син кит" и това не е нещастен случай. Всички подробности за инцидента са установени.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама