Стрелец от Варна е втори в България
13.11.2016 / 15:27 0
Състезателите от СК “Стрелба“ Варна взеха участие в държавен турнир по спортно стрелба “Софарма“ в София.
Класирането на варненци:
Мъже, 60 изстрела: Драгомир Кънев - пето място
Жени, 40 изстрела: Дарина Йорданова- пето място
Юноши, 60 изстрела: Димитър Недялков - второ място
Христо Ненов - пето място
Дилян Димитров - десето място
Димитър Недялков и Дилян Димитров са възпитаници на ССУ “Г.Бенковски“. Треньор на състезателите е Нина Дякова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

