Студент полетя в 15-метрова пропаст край Варна

30.04.2015 / 11:34 2

Нелеп инцидент с жестоки последици се е случил на Аладжа манастир. Студент във варненски ВУЗ паднал в 15-метрова пропаст докато си правил снимки на средновековната скална обител, съобщи Блиц.

Трагедията се разиграла във вторник вечерта, когато 21-годишният младеж, който е родом от Русе, отишъл на излет на Аладжа манастир заедно със свои приятели. Младежът се подхлъзнал на ръба на пропаст и полетял пред погледите на ужасените си приятели. Те веднага реагирали и се обадили на 112 от където изпратили помощ.

Младежът, който е студент във варненски ВУЗ, е паднал от 15 метра височина, пише още Блиц. Наложило се екипи на „Гражданска защита“ да го извадят, тъй като мястото били трудно достъпно.

„Има такъв регистриран случай. Установено е лице в безпомощно състояние, в кома и с множество травми. По случая е образувано досъдебно производство, причините за инцидента са в процес на изясняване“, обясни пред наш репортер говорителят на варненската дирекция на МВР Иван Милева.


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама