Суворово бие на старта, спартаклия бележи в дебюта си! Ето другите резултати в Североизточна група

12.08.2017 / 21:02 0

Снимка: фейсбук

Отборът на Суворово тръгна с победа в Трета лига – Североизточна група. Воденият от Живко Бояджиев тим надигра Септември с 3:1 в Тервел. Гостите откриха чрез дебютанта Никола Арнаудов, който е юноша на Спартак. Малко след това Никола Василев направи 2:0.

След почивката домакините пропуснаха дузпа, но по-късно намалиха. Към края обаче Денислав Андреев се разписа с техничен удар и фиксира крайния резултат.

„Доволни сме, тъй като момчетата изпълниха на 100% поставените задачи и заслужено спечелихме”, заявиха за Петел треньорите на победителите Мартин Христов и Живко Бояджиев.

Резултати от другите два мача в първия кръг днес: Ботев (НП) – Калиакра 2:1, Светкавица – Хитрино 1:1.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!