Суворово победи с 5:1 и се върна на върха. Вижте класиране на Североизток

14.04.2019 / 18:08 3

Суворово разгроми Устрем (Дончево) с 5:1 у дома и се завърна на върха в Трета лига – Североизточна група. До почивката домакините водеха с 3:0 след попадения на Никола Василев, Георги Станчев и Даниел Димитров.

През второто полувреме гостите намалиха, но с нови два гола на Даниел Димитров и Александър Чукански суворовци стигнаха до убедителния успех, който можеше да бъде и с по-голямо цифрово изражение, ако не бяха пропуските.

Трета лига – Североизточна група, резултати от XXIII кръг: Калиакра – Волов 7:2, Хитрино – Локомотив 5:0, Тополи – Светкавица 1:1, Ботев – Септември 0:2, Суворово – Устрем 5:1, Бенковски – Кубрат 2:1, Спартак почива.