Суворово тръгна с 1:1 на „Балчик къп”

23.01.2018 / 18:18 0

Суворово завърши 1:1 с Добруджа в първия си мач на „Балчик къп” в Албена. Юношата на Черно море Костадин Иванов изведе суворовци напред в 20-ата минута, а добричлии изравниха към края на мача след рикошет.

„Равностойна среща, като и двата отбора имаха по още две положения. Доволни сме, имайки предвид, че преди този мач сме провели само една двустранна игра, а те тренират повече от седмица. През второто полувреме пуснахме играч на проби, направихме и смени, и съперникът изравни”, заявиха за „Петел” треньорите на Суворово Мартин Христов и Живко Бояджиев.

В другата среща Черноморец (Балчик) изгуби от елитния Витоша с 0:2 след голове на Григор Долапчиев в 41-вата и 45-ата минута.