ЦСКА не качи основен играч на самолета за Баку

22.07.2026 / 16:58 0

Стопкадър Спортал.бг 

Един от основните футболисти на ЦСКА - Джеймс Ето'о, изненадващо не се качи в самолета на "червените" за Азербайджан. Това значи, че камерунецът със сигурност ще пропусне утрешния двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Карабах.

Все още няма яснота каква е причината, но не е изключено това да е решение на клуба заради дисциплинарни провинения на полузащитника, пише Спортал.бг.

Припомняме, че Ето'о попадна в стартовия състав при гостуването на ЦСКА на Славия (0:0), но бе заменен още на почивката от Йоанис Питас. От клуба не са уведомили, че халфът е с травма, което навежда на мисълта, че причината е друга.

При пристигането в Баку пък местните власти задържаха за по-дълга проверка нападателите Йоанис Питас и Леандро Годой, но в крайна сметка ги пуснаха да влязат в страната. И в този случай не стана ясно защо местните постъпиха по този начин - дали са се опитали ударят едно рамо на Карабах като изнервят "червените".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама