Цената на резиденция в българския Бевърли Хилс падна с половин милион

09.09.2025 / 11:15 1

Луксозен имот в пловдивския „Бевърли хилс“ – село Марково, отново излиза на публична продан. Това е третият пореден търг, насрочен от частен съдебен изпълнител заради неизпълнени задължения на собствениците, пише trafficnews.bg.

Само за два месеца цената на имота се срина с близо половин милион лева. Докато във втората публична продан началната стойност бе 1 371 600 лева (около 701 хил. евро), сега в третата цената вече е 920 000 лева (470 хил. евро). За справка, при първия опит за продажба стартова цена на имота бе над 1,5 млн. лева (почти 800 000 евро).

Предмет на продажбата е просторен парцел от 2410 кв.м. в местност "Захаридево", върху който са изградени еднофамилна жилищна сграда на два етажа със застроена площ от 289 кв.м., троен гараж от 64 кв.м., навес с барбекю от 65.7 кв.м. и басейн с размери около 6 на 11 метра. Върху имота са наложени тежести, включително договорни ипотеки и възбрани.

Новият търг ще се проведе в периода от 9 септември до 9 октомври 2025 г., а наддавателните предложения ще бъдат отворени на 10 октомври 2025 г., когато ще се разбере дали имота ще се сдобие с нов собственик.  


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
2
Уйо (преди 2 месеца)
Рейтинг: 51524 | Одобрение: 7349
Какъв луксозен имот, като до него дори асфлат няма. 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама