Цяла Англия говори за този български съдия! Няма да повярвате как се появи на мач

28.12.2018 / 12:34 3

"Когато в 3:25 трябва да вдигнеш засада, а в 5:00 да си на семейна вечеря!" - такова бе положението на мача между Транмиър и Моркамб от Лига 2 на Англия.

Причината за шеговития коментар е български съдия и по-точно неговите... обувки!
Запознайте се с Христо Караиванов! Той е българин, бивш съдия в окръжните дивизии у нас, а в момента е страничен рефер в четвъртото ниво на английския футбол, пише bTV. Христо е безупречен и винаги спретнат. До такава степен, че дори на мач ходи с официални обувки!

Той бе изловен от наблюдателен фен на трибуните по време на мача между Транмиър и Моркамб.

Коментарите веднага заваляха, а Караиванов се превърна в истинска звезда в социалните мрежи.

"Добре, че не е излязъл да свири по гащи", "По-добре по-издокаран от не достатъчно издокаран", "Няма нищо лошо в това да бъдеш най-добре облеченият на стадиона" - гласяха част от коментарите.

Заговори се дори за строго наказание заради нетипичния аутфит на Караиванов. Оказва се, че българинът няма да бъде глобен, тъй като официалните обувки не са забранени по нито една разпоредба в английската лига.