Таланти на "моряците" бият в Монтана с 4:1

27.04.2021 / 20:43 0

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни таланти на Черно море взеха гръмка победа на чужд терен. Черно море победи с 4:1 при гостуването си на Монтана в мач от 27-ия кръг на Елитната група до 19 години. Домакините откриха резултата още в първата минута. В 38-ата минута Мартин Милушев получи пас зад гърба на защитниците, преодоля вратаря и реализира за 1:1.

В рамките на три минути след почивката “моряците” направиха резултата 3:1. Първо Мартин Милушев намери Радослав Златев в наказателното поле, който не сгреши за 1:2. Веднага след това Петър Иванов с прострелно подаване отдясно прати топката в Николай Златев, който вкара за 3:1. В 58-ата минута след центриране от фаул, Росен Стефанов продължи топката към Наско Янков, който с крак оформи крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас, пише chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов, Наско Янков, Златин Станков, Калин Георгиев, Денислав Славов, Петър Иванов, Николай Златев, Мартин Милушев, Радослав Златев (Галин Григоров, Алекс Цеков, Павел Труфев, Теодор Тотев, Стелиян Чалъков, Иван Томов, Тони Иванов).