Талантите до 17 год. на Черно море се издъниха в Русе. Внук на легенда им набута два гола

01.09.2015 / 18:54 0

Юношите младша възраст на Черно море записаха първа загуба в Елитна грпа до 17 год. преди минути. В среща от втория кръг подопечните на Георги Попов изгубиха с 1:2 от Дунав на едноименния стадион в Русе.

Двата гола за домакините реализира през първото полувреме нападателят Мерт Хасан. Любопитно е, че той е внук на легендарния нападател на русенския клуб от 80-те години Ешреф Сюлейманов - Шери. В първия кръг русенци бяха изгубили безславно от Септември с 0:6 в София.

"Изненадахме ги, а и те малко ни подцениха. Доволен съм от всички мои момчета", заяви за Петел.бг треньорът на Дунав Емил Иванов.

"Моряците" играха по-добре след почивката, когато създадоха няколко положения за гол, но успяха да реализират само едно положение, чрез Добромир Добрев.

Съставът на Черно море

Иван Дюлгеров, Ерхан Томбак, Виктор Христов, Кристиян Арсовски (41-Никола Кънчев), Добромир Добрев, Емил Янчев, Румен  Касабов (35-Кирил Радев), Мартин Станков (65-Даниел Димов), Георги Георгиев, Венцислав Анастасов, Данаил Димов

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!