Талантите на Черно море (до 15 г.) биха Звезденбург

31.10.2021 / 16:39 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море записа успех с 2:1 при домакинството си на Звезденбург (Бургас) в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 15 години. Възпитаниците на Иван Николов взеха три точки след попадения на Ивайло Димитров и Васил Касабов,съобщава официалният сайт на "моряците".

Димитров откри резултата в 20-ата минута, а три преди края гостите изравниха след корнер. През втората част варненци вдигнаха оборотите и заслужено стигнаха до успеха. Васил Касабов оформи крайния резултат в 64-ата минута.

В следващия кръг Черно море гостува на Лудогорец.

По-рано през деня Черно море допусна загуба с 0:1 от Пирин Благоевград в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години Единствения гол в срещата падна след автогол.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Дениз Гюрселов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Драгослав Петров, Никола Недков (Георги Монев, Даниел Костадинов, Ивайло Радев, Кристиян Костадинов, Марсел Маринов, Александър Смилков).