Тъжни кадри! България изпрати Стефан Щерев – Чечо в последния му път

24.10.2017 / 16:35 0

Снимки: Булфото

Десетки роднини, колеги и приятели на Стефан Щерев - Чечо се събраха в столичния храм „Свети Седмочисленици“, за да отдадат последна почит на актьора. 44-годишният Щерев почина след усложнения на черния дроб на 20 октомври. Единадесет дни не достигнаха на Чечо, за да види на голям екран новия филм с негово участие - “Трансгресия”. Лентата ще бъде прожектирана на 31 октомври в Дома на киното, информира "Булфото".

Чечо е един от героите в “Шоуто на Канала”. Навремето в комедийното предаване го привлича продуцентът Тончо Токмакчиев, с когото са приятели от театъра. Щерев беше на щат в Сатиричния театър, но е гастролирал и в Народния театър, “Сълза и смях”, Малък градски театър “Зад канала”, театър “София”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама