Тази жена постоянно ходеше на погребенията на непознати хора, а ето каква се оказа истинската причина!

01.10.2017 / 07:11 1

В постсъветското пространство е прието да се слагат тежки маси по всякакъв повод - радостен или тъжен. Понякога изглежда така, че повечето поканени идват не за да почетат паметта на някой или да отбележат нещо, а за да се наядат. Очевидно и на Запад има такова нещо, пише "Блиц".  

Историята на Тереза Дойл от Бъркшър я разказва свещеникът от местната черква. Цели 14 години жената посещавала всичките погребения в окръга.   Тереза веднъж му казала, че смята за свое свещено задължение да посещава всичките църковни обреди, включително и траурните. Божият човек предполагал, че жената е много вярваща, затова не ѝ отказвал.  

Но откъде свещеникът да знае истината за поведението на Тереза?   Тереза Дойл наскоро посетила погребение, на което се прощавали с Катрин Уайтхед, която починала доста млада заради болестта на Адисън. 

  Роднините изпаднали в недоумение, когато видели непознатата жена. А тя без никакво притеснение разговаряла с близки на покойната, тъпчейки се с храна след траурната церемония.   "Натъпка си и двете бузи", разказва майката на покойната. За роднините обаче Тереза била измислила красива история: с покойната се запознали, докато работили като келнерки в заведение.   Правдоподобно, нали? Само, че починалата никога не е била сервитьорка.

   "Можете да ходите на сутрешните служби, вместо да изяждате храната от погребенията", възмутила се майката на покойната. Дойл пък ѝ отговорила доста грубо, казвайки, че не е нейна работа къде ходи тя.   Роднините направо побеснели от това, че 65-годишната жена нахлува в личния им живот, използвайки момент на голяма скръб.  

Информация за финансовото състояние на Дойл не се съобщава, но каквото и да е, то не може да бъде оправдание за поведението ѝ.  
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
20
17
Ханк Рум (преди 8 години)
Рейтинг: 15600 | Одобрение: 2925
На погребение у нас е прието, след церемонията да се нагостят опечалените, почели покойника.Никой не може да познава всичките му близки и приятели.Затова и непознати могат да се възползват.Не виждам защо в други държави да е различно.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама