"Телеграф": Тинко Георгиев е екзекутиран за 15 милиона лева
18.12.2015 / 09:20 4
Наглото убийство на ул. „Хан Крум“ на хотелиерa Тинко Георгиев е заради 15 млн. лева. Килърът е бил дегизиран с брада, мустаци и шапка с козирка.Мократа поръчка е дадена от лице, което в момента се издирва от Интерпол. Това е основната версия, пише „Телеграф”, позовавайки се на свои източници.
Припомняме, че при инцидента отворила съпругата му, която била избутана от мустакатия убиец, който нахлул в дневната. В нея Тинко стоял във фотьойл, а до него си играело детенцето. В стаята е била и бавачката на малчугана. Въпреки присъствието на толкова хора в помещението, убиецът не се поколебал и стрелял в главата на Георгиев, след което избягал от местопрестъплението.
Убиецът на Георгиев все още не е задържан. От полицията отказват да разпространят описание на извършителя, защото то било част от процесуално-следствените действия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

6
2
