Тереза Мей за кошмара в Лондон: Потенциален акт на тероризъм

04.06.2017 / 03:38 0

Министър-председателят на Обединеното кралство - Тереза Мей, окачестви трагичния инцидент в Лондон като "потенциален акт на тероризъм".

Врязването на белия ван в пешеходци край "Лондон бридж" идва две седмици след бомбата, която избухна след концерта на американската певица Ариана Гранде в Манчестър.

Полицията потвърди, че има повече от една жертва, но засега точният брой на смъртните случаи не е уточнен. Според непотвърдена информация обаче загиналите са най-малко седем, сред които и един полицай.

Малко след първия инцидент британските медии оповестиха и за втори в района на пазара "Бъроу", уточнява Бтв. Веднаха след това бе съобщено и за трети - в по-отдалечения "Воксхол". Все още няма информация дали те са свързани.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама