Тестват 200 души от Софийския университет, контактни на Янаки Стоилов

23.06.2020 / 13:21 0

Около 200 студенти по право, служители и преподаватели от Софийския университет „Св. Климент Охридски“ са тествани за COVID-19, тъй като са били контактни на Янаки Стоилов, който даде положителна проба за коронавируса, предава БНР.

Очакват се резултатите.

Всички помещения на Юридическия факултет на Алма Матер, където Стоилов е преподавател по Обща теория на правото, са дезинфекцирани.

До сградите на университета временно се спира достъпът на всички хора - преподаватели, служители и студенти, които през последните 14 дни са имали близък контакт с проф. Стоилов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама