Тополи победи и се изкачи на второ място!

12.11.2017 / 17:12 1

Отборът на Тополи 2010 победи като гост Атлетик с 2:1 в мач от X кръг на „А” областна група за мъже в Провадия и се изкачи на второ място, на две точки от лидера. Двата гола за гостите вкара Динко Динков.

Последният откри в началото, после домакините изравниха, но в края на първото полувреме отново Динков реализира победния гол.

„След почивката имахме достатъчно положения, за да увеличим преднината, но ги пропуснахме. Важното е, че победихме абсолютно заслужено”, заяви за Петел наставникът на тополци Иван Найденов.

Неговите подопечни са втори с 19 точки. Толкова има и Ботев (Брестак), но е с по-лоша голова разлика. Лидер е Черноморец (Чернево) – 21 точки, а четвърти – Девня, със 17 пункта и мач по-малко.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!