Тошко Йорданов: Кацнали са ми на дузпата със събути панталони

11.04.2025 / 17:45 6

Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ

Това, което се случва в парламентарните кулоари, са взаимоотношенията в опозицията. Как гласуват от опозицията, си е тяхна работа. В момента опозицията си се избива помежду си. Те в момента си вадят историите и се замерват с тях, вадят се някакви чатове, в които те си говорят като гаджета, а не по работа. 

Това коментира пред бТВ Тошко Йорданов от ИТН.

В момента ми е много трудно да се абстрахирам от саркастичните реплики, които ми идват в устата. Трудно ми е, тъй като са ми кацнали на дузпата голи със събути панталони, коментира той.

ПП-ДБ не само загубиха избирателите си, но и направиха много глупости и в момента сме до шия в да не казвам какво, посочи той.

Това правителство прие поправките в Закона за съдебната система. Те не са точно това, което трябва да бъдат, честно казано. Те не променят съдебната система. Промените трялбваше да в посока на това главния прокурор да няма тази ужасяваща власт, която има в прокуратурата, защото те са като военна организация. В такава ситуация няма да има особено значение кой е главния прокурор, обясни той.

Хиляда пъти казахме, че там трябва да се пипне закона, но в момента една партия си чеше егото и сега се чудят за какво да се хванат, коментира Йорданов.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
kjk (преди 7 месеца)
Рейтинг: 159846 | Одобрение: 17576
Лично Тошко Йорданов да каже дали европрокурорът Теодора Георгиева е била на среща с парламентарната група на ИТН в 47 НС и дали заедно с нея са кроили планове за “изчегъртване” на ГЕРБ. Ако е така - то Тошко Йорданов и групата му в 47 НС явно са работили с корупционера на Теодора Георгиева - Пепи Еврото. Освен това лично Тошко Йорданов да обясни какво прави в групата на ИТН в сегашното НС Танер Тюркоглу, който е доказан ДДС измамник и турски автотранспортен далавераджия. И НАКРАЯ ТОШКО ЙОРДАНОВ ЛИЧНО ДА ОБЯСНИ СОБСТВЕНИТЕ СИ ДУМИ ОТ 45 НС - “ВСЕКИ КОЙТО ГЛАСУВА КАКВОТО И ДА Е С ГЕРБ Е ПРЕДАТЕЛ КЪМ ГРАЖДАСКОТО ОБЩЕСТВО!” ИЗВОД - не вярвайте на нищо казано и обяснено от Тошко Йорданов… той е нагъл и лъжлив гьонсурат!!!
1
0
ас (преди 7 месеца)
Рейтинг: 168340 | Одобрение: 26035
смукиновя лист на тиквата и шиши да си мълчи.
3
0
уйчо (преди 7 месеца)
Рейтинг: 120515 | Одобрение: 6490
Дейба и шебека му прост и питекантроп неандерталски изкопаем дейба!
3
0
kjk (преди 7 месеца)
Рейтинг: 159846 | Одобрение: 17576
Много зле е когато на почват да бъкат политката със шоуто!!!;):devil::woot: Африканския бабуин се взема насериозно!!!:devil::woot:Ухилен Не си седя на село да си пасе патките,ами тръгнал да плаши от парламентарната трибуна!!!:devil::woot:Намусен
3
2
cron1 (преди 7 месеца)
Рейтинг: 134385 | Одобрение: -18110
А вие много избиратели спечелихте с тая гадна сглобка, нали боклук?!?Гняв
Марио Кроненберг
4
1
MrBean (преди 7 месеца)
Рейтинг: 201820 | Одобрение: -1610
Тоше вье те са ти кацнали,ама ти с какво ще ги плашиш?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама