Трагедия! Момче се обеси на живо в интернет

19.10.2016 / 10:42 1

Един от съотборниците му извикал братовчедка му, която била в къщата по това време

 
Тийнейджър без да иска се обеси в живо видео онлайн, след като неговите съотборници му се подигравали, заради това, че заради него са изгубили в играта League of Legends. 13-годишният Густаво Детер от Испания, бил включен в играта, заедно със своите приятели по време на трагедията. След като неговият отбор загубил играта, те го призовавали да се удуши – съдба, която според тях, трябвало да понесе този, заради който са се провалили.   



Той се съгласил да направи това, като провесил на тавана кабел, направил си импровизрано бесило, като увил кабела около врата си. Така се задушил. Той бил свързан все още с уеб камерата, така че всички останали са го видели.

Един от съотборниците му извикал братовчедка му, която била в къщата по това време, и тя намерила момчето в безсъзнание. То починало по-късно в болницата, Novini.london, цитирана от Блиц.      

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
6
1
motoristka (преди 9 години)
Рейтинг: 78028 | Одобрение: 36468
Започвам да си мисля, че на децата по цял свят, трябва да им се забрани достъпът до интернет....
Минусите от троловете, потвърждават правотата на написаното! :)

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама