Трагедия на спирка "Триъгълника" в София!

05.07.2019 / 19:47 1

Снимка: Булфото

Жена е починала днес следобед докато е пътувал в трамвай по линия 12. Инцидентът е станал на спирка Триъгълника. На място веднага са изпратени екипи на Спешна помощ и полицията.

За съжаление, жената е издъхнала преди да дойде помощта. Трамвая с номер 661 се е отделил и не е имало забавяне в разписанието на останалите мотриси в района, съобщиха от ЦГМ.

В мотрисите по линия 12 от типа ''Краставица'' в жегите температурата скача до +40 градуса тъй като те се нагряват много, а вътре климатик или охлаждане няма.

Отделно разписанието по линията е изключително орязано и те се движат на 12-15 минути, а вечер и на над 20 минути.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама