Трагедията е огромна! Вижте щастието и усмивките на жертвите преди касапницата в Испания, още издирват малкия Джулиан (Снимки)
7-годишният Джулиан Кадман, който се е родил в Кент, но се е преместил в Австралия преди три години, е кръстен на неговия братовчед, който е изпратил обжалване онлайн, след като майката на момчето, Йом, бе обявена за сериозно пострадала и настанена в болница след атентата, пише DailyMail.
_670x520.jpg)
_404x520.jpg)
Също убит при атаката е и 42-годишният Джаред Тъкър от Калифорния. Той и съпругата му, Хайди Нунес, на 40 години, бяха разделени по време на ужаса.
_436x520.jpg)
Бе потвърдена и смъртта на италианците Бруно Гулота и Лука Русо. Лука Русо е на 25 години, инженер от Венеция. Той бил на почивка по време на атаката заедно с Марта Скомазон, за която се смята, че е негова годеница.
_390x520.jpg)
_414x520.jpg)
44-годишната майка от Белгия Елке Ванбокрик също е сред загиналите. Властите казват, че е била на почивка със съпруга си и синовете си, когато тя бе убита. Сред загиналите е и 57-годишният Франсиз Лопес Родригес. Той е починал на място, след като е бил ударен от терористите. По-рано той е бил обявен за изчезнал.
_625x520.jpg)
3-годишно момче, за което се смята, че е праплеменник на г-н Родригес, също умира. Той ходил с майка си, баба си, сестра си и леля си, последната от които била ранена, опитвайки се да го спаси. Испанецът Пепита Кодина, на 75 г., също беше убит при нападението, а Ана Мария Суарес, на 61 г., умря, след като беше намушкан от терористи в Камбрилс. Премиерът на Канада Джъстин Трудо заяви, че един канадец е бил убит и че четирима други бяха ранени в Барселона.
Превод и редакция: Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

