Трагедията в Сочи: Извадиха 18-ия труп от фаталния самолет

28.12.2016 / 16:44 1

Продължава изваждането от водите на Черно море на отломки от разбиля се Ту-154, както и на останки от тела на пътници.

Днес на повърхността бе извадено тялото на 18-ия пътник, съобщава "Лайф.ру".

На брега вече е изваден фюзелажът на самолета с два илюминатора, зъбчати колела и задкрилките на катастрофиралата машина, пише pik.bg.

Търсенето продължава денонощно. Екипите от Южния издирвателно-спасителен отряд и от Центъра по провеждане на спасителни операции с особен риск "Лидер" са извършили над 30 потапяния под водата и са извадили на повърхността огромни отломки от разбилия се Ту-154, както и останки от човешки тела. 

Припомняме, че самолетът на Министерството на отбраната на Русия падна във водите на Черно море недалеч от Сочи в утрото на 25 декември. Загинаха всичките 92 души на борда. Предварителният анализ на първата черна кутия на самолета потвърди версията за фатална грешка на пилотския състав.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама