Тръмп: Видях Джо Байдън да се изкачва по стълбата и си казах: "Не загубих от него"

22.03.2021 / 13:47 1

Кадър: БНТ

"Видях Джо Байдън да се изкачва по стълбата и си казах: "Не загубих от него". Това коментира бившият американски президент Доналд Тръмп относно падането му по стълбите на самолета.

Фрагмент от записа от речта му беше публикуван в социалната мрежа TikTok. Тръмп изрази скептицизъм относно способността на настоящия президент да управлява. Той коментира, че резултатите от изборите, с които Байдън дойде на власт "са противоречиви ".

Видеото, което запечатва как Байдън се спъва няколко пъти и почти се търкаля на стълбите на самолета, беше широко разпространено в социалните мрежи. Белият дом обясни, че силен вятър е причината за инцидента и добави, че президентът се чувства добре. Въпреки това много потребители на интернет изразиха опасения, че това са признаци на деменция, че президентът няма да може да управлява страната скоро и заместник-председателят Камала Харис ще заеме неговото място.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
2
хабиби (преди 5 години)
Рейтинг: 8799 | Одобрение: 2084
Галинки, Камила Харис не е замастник-председател, а вице-президент. Ако щете я наречете заместник-президент, ама не е заместник-председател. Много сте кухи барабар с оня ваш айханчо-тъпото.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама