Тръмп е бесен, скастри сериозно разузнавателните служби на САЩ!
Президентът на САЩ Доналд Тръмп разкритикува разузнавателните служби на страната, обвинявайки ги, че разпространяват „като бонбони“ изтичания на информация, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на The Hill.
„Истинският скандал тук е ,че класифицирана информация незаконно е раздавана от разузнаването като бонбони. Това е нещо много неамериканско“, заяви Тръмп. Той разкритикува разузнавателните служби за изтичане на информации и медиите, че са покрили въпросните изтичания, два дни след като съветникът по национална сигурност Майк Флин подаде оставка.
По-рано анонимни разузнавателни източници посочиха, че Флин е подвел Белия дом относно разговорите, които е водил с руския посланик в САЩ, което доведе до неговата оставка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

