Треньорът на Лудогорец: Винаги искам да играем така

30.07.2022 / 03:18 1

кадър: Гонг

Треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа беше доволен от своя отбор след победата с 5:0 над Спартак Варна. Той заяви, че това е резултатът, когато покажеш максимума.

„Стана по-лесно за мач, голът ни улесни. Важно е как подходихме към двубоя. Това е резултатът, когато покажеш максимума.  Винаги искам да играем така. Съперникът трябва да знае, че можем да го правим. Винаги искаме да подхождаме по този начин”, започна словенецът.

„Ние не сме в Шампионската лига, а в квалификациите. Ако щеше да е трудно за нас, нямаше да сме професионалисти. Имаме мачове във вторник и сряда и приемаме това като привилегия”, продължи той, предава Гонг.

„Да имаш добри нападатели е важно за всеки състав. Те се предизвикват да бъдат най-добрата версия на себе си. Важно е, че днес всеки от тях искаше да играе”, завърши той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
17
KRISTINCHO (преди 3 години)
Рейтинг: 42560 | Одобрение: -125
Никога Спартак не е бил толкова жалък при положение, че е финансово подсигорен. Отбора няма изграден облик, неправилна селекция, играе хаотично без мисъл в атака, няма халфова линия и отбрана, няма треньор притежаващ необходимия лиценз, няма администрация която вече два месеца не може да уреди раб. визи на трима футболиста. Дано се вземаш спешни мерки и ситуацията бързо да се промени. Всички фенове страдаме от това, че в момента отбора ни е боксовата круша в Първа лига.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама