Треньорът на Спартак: Поздравявам отбора за победата

30.07.2023 / 21:32 1

Стопкадър Диема Спорт

"Соколите" взеха втора победа, след като надиграха съперника.

Треньорът на Спартак Варна - Валентин Илиев, бе видимо доволен и от победата, и от играта срещу Янтра. Той призна обаче, че отборът му все още е далеч от желания облик.

"Поздравявам отбора за победата. Държахме двубоя под контрол още от първата минута и дори с 10 души, не го изпуснахме. През първата част не ни достигаше голът. Бяхме подготвени как ще подходи съперника към срещата и не останахме изненадани.

Имаше страхотно начало на второто полувреме от нашия отбор, вкарахме и гол. Червеният картон ни попречи да бъдем по-убедителни, но дори и човек по-малко, владеехме инициативата и не допуснахме опасности пред вратата ни. Имахме и пространства за контраатаки, но не успяхме да ги развием.

Няма как за един месец да доближиш отбора до желания облик, още повече, че преди седмица дойде последният нов играч в отбора", заяви Илиев пред камерата на Диема Спорт, цитиран и от gong.bg.