Третата бременност на Кейт Мидълтън може да се превърне в огромна трагедия

10.09.2017 / 15:25 5

Третата бременност на херцогинята на Кеймбридж може да се превърне в огромна трагедия. Кейт Мидълтън страда от усложнение, което може да се окаже фатално за живота й, пише „Дейли мейл”, цитирана от Блиц. В началото на месец септември от Бъкингамския дворец разпространиха радостната вест, че кралското семейство ще се увеличи с още един член.

Оттам отбелязват, че дукесата отново страда от хиперемезис гравидарум (тежкото и ненамаляващо гадене и повръщане по време на бременността), което й пречи да изпълнява част от ангажиментите си. Обикновено хиперемезис гравидарум не е опасен за организма, но при херцогинята на Кеймбридж той е в най-тежката му степен. Заради повръщането, което може да се повтори до 25 пъти на ден, Кейт няма да е в състояние да приема храна и течности.

Теглото й катастрофално ще се понижи, което ще доведе до нарушение на метаболизма и промени в състава на кръвта. Организмът й ще се интоксикира, а това може да доведе до смърт на майката или бебето. За усложнението, от което страда бременната херцогиня, лек няма. За да може Кейт да преживее бременността, тя трябва да бъде хоспитализирана. В болницата лекарите ще я хранят вътрешно и ще следят изкъсо за състоянието й. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама