Трик срещу камерите за скорост на КАТ пази от глоби

14.06.2025 / 20:00 3

Кадър Фб

Българите по традиция намират цаката на всички закони и правила, така че да бъдат тарикати, макар че от това губи цялото общество.

Ето и един полезен трик.

Най-хитрият трик срещу камерите за скорост е да караш в рамките на ограничението, пише Р. Костурков.

Това ви спасява от ненормални глоби и изнервя максимално катаджиите, които кибичат на слънце цял ден да пазят камерата.

А, да, и като страничен ефект, вероятността да стигнете живи до целта се доближава максимално до 100%

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
1
kris (преди 1 годинa)
Рейтинг: 621877 | Одобрение: 121767
Тоя умник бил по-голям майтапчия и от мене бе.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
1
4
gospodin (преди 1 годинa)
Рейтинг: 13134 | Одобрение: -1136
определено трика работи... преди 6-7 години ме снимаха с превишена скорост и глобата беше 370лв - и реших че мога да правя нещо друго с такива пари, вместо да ги давам за глоби (а разликата с времето за пристигане има няма 30 минути за 500км , а разхода на дизел отива с 30% надолу)... 
4
0
Серж (преди 1 годинa)
Рейтинг: 241565 | Одобрение: 48885
Кой идиот ги фабрикува тези гениални "трикове"?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама