Трима души загинаха след пожар в Истанбул

14.06.2017 / 07:13 0

Пожар избухна във вторник вечерта в 5-етажен хотел в квартала "Фатих Купкапъ" в Истанбул. Загинали са трима души, а още десетки са ранени, съобщи турският в. "Дейли Сабах", цитиран от Нова телевизия.

Пристигналите на мястото пожарни екипи успели да изведат от сградата 35 души, които се намирали там по това време.  Сред загиналите има две жени с чилийски паспорти.  Отначало се запалил първият етаж и в кратко време пламъците са обхванали и другите етажи. Смята се,че пожарът е пламнал поради повреда в електрическата инсталация. Хотелът бил от категорията на евтините, каквито има доста в този район в старата част на Истанбул. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама