Трима румънци са обявени за изчезнали след урагана Ирма на Карибските острови
Трима румънски граждани, намиращи се на карибския остров Сен Мартен, са обявени за изчезнали след урагана Ирма, съобщи министерството на външните работи, цитирано от Медиафакс и БТА.
Министерството на външните работи следи случая с тримата румънски граждани, намиращи се на остров Сен Мартен, с които не може да бъде установен контакт след урагана Ирма. Посолството във Вашингтон е предприело спешни стъпки заедно с властите в Сен Мартен за изясняване на ситуацията, се посочва в съобщение на министерството, предаде 24 часа.
Най-малко осем души са загинали и 21 са били ранени на френско-холандския карибски остров Сен Мартен, който беше опустошен от урагана Ирма. Това показват новите временни данни на френските спасителни служби, цитирани от Франс прес.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

