Участието на Отбор №1 на Варна за 2018 г. в Шампионската лига по плажен футбол не е сигурно

01.04.2019 / 09:42 0

Носителят на титлата на България по плажен футбол и отбор №1 на Варна за 2018 г.  МФК Спартак Варна има вероятност да не участва в тазгодишното издание на Шампионската лига. Играчите от морската столица, които през миналия сезон записаха страхотен успех в турнира на шампионите в Европа, класирайки се на 12-о място и ставайки първия роден тим, който играе на осминафиналите, все още не са потвърдили своето участие за изданието през тази година.


Потърсен за коментар относно подробности за подготовката и участието на отбора, старши треньорът Симеон Христов бе твърде лаконичен: "Отборът тренира и се подготвя за сезона. Хората, които са в клуба, полагат усилия за останалото. Три години се справяме, надявам се и сега да успеем да го направим, въпреки всички трудности. Може да участваме, може и да не участваме. Не искам да влизам в повече подробности, а и няма нужда."

Шампионската лига по плажен футбол ще се проведе между 31 май и 9 юни в Назаре, Португалия. В турнира ще участват шампионите на всички държави на континента, както и много от най-силните отбори на страните, които развиват тази изключително атрактивна разновидност на футбола. Очакванията са новото издание на турнира да счупи рекорда за участници и тимовете да надхвърлят 90 на брой.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама