Украйна обяви, че няма нищо общо със стрелбата в Москва

22.03.2024 / 23:26 2

Кадър Ютюб

Часове след атентата в Москва Украйна обяви, че няма нищо общо със стрелбата, в която според руските власти са загинали най-малко 40 души и над 100 души са били ранени, предаде Франс прес, като цитира Михайло Подоляк, съветника на украинското президентство. Той определи стрелбата като терористичен акт, информира БНТ.

"Нека да бъдем ясни, Украйна няма нищо общо с тези събития", увери в Телеграм Подоляк, чиято страна от две години се бори срещу руската инвазия.

Руски прокиевски бойци от легиона "Свобода за Русия", които се сражават заедно с украинските сили, също отрекоха да са замесени в убийствената въоръжена атака в концертната зала в Подмосковието.

"Подчертаваме, че Легионът не се бие с руски цивилни", казва групата, която добавя, че отговорност носи "терористичният режим на Путин".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
kris (преди 2 години)
Рейтинг: 638562 | Одобрение: 126097
Света зелена вода ненапита....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
5
0
Off Road (преди 2 години)
Рейтинг: 60075 | Одобрение: 14185
Разбира се, те си бомбят жилищните квартали на Белгород.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама