Уотфорд сложи край на рекордната серия на Ливърпул

29.02.2020 / 21:28 0

Уотфорд срази Ливърпул с 3:0 и прекъсна рекордната му серия от 18 поредни победи в Премиър лийг.

До този момент европейският шампион бе записал и 44 поредни мача без загуба.

За успеха на домакините в срещата от 28-ия кръг два пъти вкара Исмаила Сар в 54-тата и 60-ата минута, а Трой Дийн затвърди класиката в 72-рата минута. В 82-рата минута Сар изпусна сам срещу вратаря Алисон и се размина с хеттрик.

Въпреки първата си загуба в първенството за сезона, Ливърпул има аванс от 22 точки пред втория Манчестър сити, чийто мач от кръга бе отложен заради участието му в утрешния финал за Купата на лигата срещу Астън вила.