Ути Бъчваров за себе си: Аполон се ваксинира
кадър Нова телевизия
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Аз съм свободен човек, ваксинирах се, не защото някой ме е призовал, а защото не мога да правя това, което обичам, това каза актьорът и кулинар Ути Бъчваров. Той показа снимка от имунизацията си и иронично коментира: „Ето, Аполон се ваксинира!“
Напълно разбирам антиваксърите, които не са толкова против ваксините, а заради това, че им се ограничава свободата, коментира Бъчваров. Той разказа, че решението му да се имунизира е дошло сега, защото е обещал подаръци на децата, а не обича да пазарува по интернет.
Поне 3-4% от ваксинираните у нас са фалшиви, убеден е Ути. Той разказа, че е голям хипохондрик и постоянно проверява здравното си състояние. Получил е съвет от лекар, признат от кулинара за гуру, който му е казал да се ваксинира. „Не правя никаква пропаганда, не съм дошъл тук с някакъв комсомолски ентусиазъм“, обясни Бъчваров. Той добави също, че за решението е помогнало и това, че без ваксина пътуването в чужбина е "голяма галимация".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

0
0
