Ужас в Аржентина: Ултраси на Бока убиха фен на Ривър

14.12.2018 / 01:00 0

Есекиел Нерсизагива от раните с в корема и краката

Привърженик на Ривър Плейт е убит след дербито с Бока Хуниорс на финала на Копа Либертадорес. "Милионерите" ликуваха в Мадрид с 3:1 след продължения, а празненствата на феновете заляха цяла Аржентина. Радосттият миг обаче приключи трагично за 21-годишния Есекиел Нерис, който издъхва, след като е наръган няколко пъти с нож.

Трагичният инцидент се разиграва в провинция Мисионес, пише Блиц. Есекиел се прибира към дома си след празненствата, но по пътя се засича с ултраси на Бока. Те го нападат с ножове и пробиват големи рани по краката и корема му. В крайна сметка младежът издъхва в локва кръв. 

Мигове преди да напусне този свят 21-годишният Есекиел успява да звънне на майка си: "Убиха ме, убиха ме... Атакуваха ме след празненствата след мача, защото съм фен на Ривър“.

На място пристигнали лекари, но не успели да спасят живота му. Есекиел Нерис е една от стотиците жертви през годините, които взема голямото съперничество между Бока и Ривър. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама